İncek BellaPais Konutları

03 Nis
2018

 

Barış İnşaat‘ın yeni konut projesi İncek BellaPais Konutları ön lansmanı yapıldı. Ankara’daki diğer konut projelerinden farklı bir konseptle çıkış yapan bu projenin web sitesini biz tasarladık. Reklam ajanslığı, çözüm ortağımız Pastels Reklam tarafından yürütülen projenin web sitesinin de bambaşka bir tasarımda olmasını istedik. Tanıtım ve satış odaklı hazırladığımız web sitesi 30 Mart 2018 tarihinde yayına alındı ama bizim web geliştirme çalışmalarımız sürüyor. Çünkü biz bir web sitesinin yapımını tamamlarız ama o web sitesi ile ilgili işimiz hiç bitmez, geliştirmek, güncellemek için firma ile iletişim içinde sürekli çalışırız.

İncek BellaPais web sitesini tasarlarken mobil uygulamalarla benzer seviyede olmasını amaçladık. Bu sayede kullanıcılar siteyi mobil tarayıcıdan ziyaret ettiklerinde sanki bir web sitesini değil de bir mobil uygulamayı kullanıyormuş gibi bir deneyim yaşayabilecekler.

İncek BellaPais Konutları web sitesini tüm ekran ve tarayıcılara uyumlu hale getirdik. Projeyi PWA teknolojisi ile geliştirerek hayata geçirdik. Web sitesi çevrimdışı çalışabilme özelliğine sahip.

Web sitesi dijital pazarlamanın merkezidir. Eğer ürünlerinizi, işinizi dijital ortamda pazarlamak ve bu çalışmada kısa sürede başarılı olmak istiyorsanız web sitenizi son dijital pazarlama trendlerine uygun yapılandırmalısınız. Sürekli geliştirmelisiniz. Web sitesi tasarımıyla, kullanıcı dostu özellikleri ile ve satış pazarlama çalışmalarını kolaylaştıran teknolojisiyle farklı, özgün bir site olmalı.

 

Scroll Up